زمان دانشجویی، اردوی مشهد، خوابگاه

شما اصلا رعایت نمی کنید، خوابگاه یعنی هماهنگی یعنی رعایت حال همو کردن،من باید زود بخوابم وشماها اصلا اهمیت نمیدید،اینم مثل فرهنگ آپارتمان نشینی ِ ، ولی متاسفانه

سکوتِ همه و خجالت زدگی

من: خوابگاه یعنی هماهنگی، رعایت حال همو کردن، مثل فرهنگ آپارتمان نشینی، ولی متاسفانه شما برخلاف جمع هستین و از بقیه انتظار دارین رعایت کنن، چرا شما خودتون رعایت نمی کنین و ازبقیه انتظار دارین!؟

از آشنایان بود اون خانم،اقوام خواستگار ِ من که وقتی برای چندمین بار بهش گفتم نه،روبه روی من به اون آقا گفت: فکر نمیکنی باید تو انتخابت تجدید نظر کنی !؟رفتار اون آقا هم که 7سال خواستگار بنده بود مقابل جمله این خانم، جوری بود که باعث شد اون خانم از من خاطره خوبی نداشته باشه، بگذریم. خواستم بگم بعضیها فقط انتظار درک شدن دارن!و اصلا خودشون رو در جایگاه درک کردن نمیذارن!چرا!

همچنان از این آدما میبینم!تو خواستگاران هم میبینم!خلاصه اینکه وقتی به یکی چیزی میگین و ازش میخواین و تازه حق به جانب هم حرف میزنین،فکر کنیدکه قطعا طرف هم همون انتظارو از خودتون داره.همیشه از آدم هایی که مقابلم یکطرفه به قاضی رفتن فراری ام، چون رنجوندن رو خوووووب بلدن خوووب.خدایا من از این آدما نباشم ، یعنی سعی میکنم تو هم کمک کن نباشم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت های دختری در آستانه طلاق گروه آموزشی اقتصاد استان آذربایجان غربی مهارت های مداد امداد خودرو اتوچک کیلینیک مجتمع فنی و حرفه ای باران علوم اسلامشهر طراحی وب سایت طراحی سایت gardeshgari Tanner Kelly اخبار برتر ویلاهای جهان