شهدا مچکرم!بعدا می نویسم،الان باید برم

عجب مردونه صفتن این شهدا!!عجب رنگ خدا دارن این شهدا! دیده بودم یه قدم برداری خدا صد قدم بر میداره،اما شهدا رو انقدر واضح!!!!
نمیدونم واقعا تأثیر اون ِِ یانه! همین کانال شهدایی که راه انداختیمو میگم!هنوز چیزی نگذشته ازش که اینجوری دعوت بودم! همینجوری دارم فکر میکنم حرفای من با خدا دردودلام حال این روزام و بالاخره امروز.
مدیر گفت ساعت 10:30 آماده باشین چند نفری میریم!کجا؟!
رسیدیم مقصد.من ،مدیر و چند تا همکارا.رسیدیمتو نمازخونه بودکفشارو درآوردیم.رفتیم تو.خانوما دورشو خالی کردن،تابوت شهید مدافع حرم وسط بود.نشستیم دورش،دستم رو تابوت بود.مدیر شروع کرد به خوندن مناجات شعبانیه.نمی فهمیدم حالمو! دیگه اشکام دست خودم نبود ،دیگه چشمام مال خودم نبود.نگاش میکردم باهاش حرف میزدم ، بهش گفتم من کجا اینجا کنار شما کجا!تو انتخاب خدایی آره!عاشقت بوده آره! تو رو برای خودش خواسته آره! آره خدا عاشقت بوده،منم دوستت دارم وقتی انتخاب خدایی و همینجوری حرف میزدم و درد و دل میکردم! چه حالی بود چهههه حااالی بود!نزدیک 12 رسیدیم مدرسه،12:20کلاس داشتم و حالم یه جوری بود و حس کلاس رفتن نداشتم!اومد تو پرسید از بقیه که چایی میخواین،گفتم من نه،به خاطر من میرین من نمیخورم،بقیه رو نمیدونم، تا دید منو گفت گریه کردی!منم باخنده گفتم ها!نه!اِی.گفت الهی قربون چشمات برم الان میرم میارم 5دقیقه طول می کشه همش،خجالت کشیدم ولی با اون اشتیاقی که رفت بهم چسبید خیلی زیاااد
هی دنیا!از دست شما شهدا!خیلی باحالین خدایی ها!!!خوب منو دیوونه خودتون می کنین،از دستتتتتت تو داداش مهدی جونم خیلی دوستت دارم خیلی آقایی خیلی مخلصم
پ.ن2: یه چیز جالب اینکه دقیقاا این شهید مدافع حرم بعد از سالها، تو ماه تولدش برگشت و 12اردیبهشت دقیقا روز تولدش به خاک سپرده میشه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فایلکده بم و ارگ تاریخی آن حسینیه و فاطمیه ثارالله شهرستان کوهبنان فرهنگ و هنر الشتر نماسازي نخینه علاقه مندی های من