دیشب داشتم فکر میکردم،راست میگن! به همه میگم نه تا کی!خب معصومه چی میخوای، اگه خدا بهت بگه یه مردو خودت انتخاب کن برای ازدواج، تو اطرافت کسی هست بگی خدایا شبیه فلانی مثلا!

خودمو کشتم تا یکی اومد تو ذهنم، گفتم آها شبیه استاد فلانی انصافا خصوصیات مثبت زیاد داره، آره آره خودشه خدا،این یعنی معجزه!

امروز دقیقا امروز دقییییقا امروز مدیر صدام زد بیا کارت دارم، حرف تو حرف شد و گفت استاد خوب سراغ نداری برای فلان درس،گفتم چرا،و فقط همون استاد معجزه اومد تو ذهنم:)اسمشو گفتمو گفت فلانی؟!همون که داداشش فلان جاست گفتم نمیدونم!عکسشو از تلگرام نشونم داد و از رو شباهت عجیبش فهمیدم بله برادر همین استاده! گفت آره برادر استادتون خواستگار فلان همکارت بوده دیکه.حالا کیییی؟!کسی که کسییی که کسییییی که وقتی یکی رو برای ازدواج معرفی میکنه رو رد میکنم فقط چون معرفم اونِ! اونوقت برادر استاد بنده که میدونم از چه خانواده ای هستن و چقددددر درستن خواستگار ایشون بودن و بهم خورده ! پرسیدم چرا گفتن نه بهشون!از خانواده خوبی هستن من میشناسم استادمو ! دید چقدر مطمئن حرف میزنم گفتن البته از طرف اونا بهم خورده انگار!

گفتم بله حدس میزدم آخه اونا تو انتخاب خیلی سختن!اصلا انگار غیرتی شده باشم! بهم برخورده باشه! بهم ریختم! از وقتی اومدم اعصابم خرابه! خواستگار چنین دختری بودن هم تو اون خانواده برام عجیب ِِ!

خدایا! چرا اخیرا تمام ِِ خواسته هامو کوچیک میکنی!چرا هرررررچی خوب تو ذهنم هست رو زیر سوال می بری!چراااا چرااااا چرا

چه دنیای کوچیکی!حالِ بدِ این روزهام بدتر شده امروز!نمیتونم بفهمم چرا و چی رو میخوای من بفهمم!بگو بهم، مستقیم بگو من چی رو باید بفهمم.

پ.ن: همیشه معتقدم مردها با انتخاب همسر نشون میدن کی هستن با چه اعتقاد و افکاری.قبلش هر چی میگن و هر چی وانمود میکنن رو باید فقط در حد حرف فققط در حد حرف قبول کرد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bn افترافکت اتاقک محدوديت صفر . Marcus گرمسیر وبلاگ آموزش برنامه نویسی CenTech Confusion